САПР-2010

21.04.2010. В рамках Всеукраїнської олімпіади з «САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні», яку проводив наш університет, всім бажаючим учасникам була надана можливість  скласти сертифікаційний екзамен Certified SolidWorks Associate (CSWA). В результаті 11 з 13 учасників олімпіади успшно склали сертифікаційні екзамени CSWA.

 

Сертифікація SolidWorks в нашому університеті

В 2009 році корпорація SolidWorks (США), один зі світових лідерів у розробці програмного забезпечення для автоматизованого проектування у машинобудуванні, надала нашому університету офіційний міжнародний статус Authorized CSWA Provider, що дозволяє організовувати офіційні сертифікаційні екзамени SolidWorks. Наш університет є другим вищим навчальним закладом в Україні, якому надано такий статус.

21 квітня, в рамках проведеної в університеті Всеукраїнської олімпіади з «Систем автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» та конкурсу студентських наукових робіт з САПР, всім учасникам олімпіади та конкурсу, що використовували САПР SolidWorks в своїй роботі, була надана можливість безкоштовно скласти сертифікаційний екзамен для отримання сертифікату міжнародного рівня Certified SolidWorks Associate (CSWA) – сертифікований спеціаліст SolidWorks.

Загалом 13 учасників олімпіади та конкурсу виявили бажання пройти сертифікацію, з яких 11 успішно склали сертифікаційний екзамен CSWA та отримали сертифікати міжнародного зразка, що підтверджує високий рівень їх підготовки.

Сертифікаційний екзамен тривав 3 години. Цікавими є результати здачі: зокрема, Олександр Пригорнєв, студент Нацiонального технiчного унiверситету “Харкiвський полiтехнiчний iнститут”, переможець олімпіади з САПР та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні-2010, виконав завдання сертифікаційного екзамену майже на годину раніше встановленого терміну. Разом зі своїми студентами скласти сертифікаційний екзамен виявив бажання викладач – доц. Коренков, Нацiональний технічний університет України “Київський полiтехнiчний iнститут” – єдиний учасник сертифікації, який набрав максимально можливу кількість балів на екзамені (100 балів).

 

№ п/п Учасник Університет
1 Артем Клавак Нацiональний технічний університет України “Київський полiтехнiчний iнститут”
2 Роман Сілка Сумський державний університет
3 Володимир Коренков Нацiональний технічний університет України “Київський полiтехнiчний iнститут”
4 Олександр Бова Східноукраїнський національний університет імені В. Даля (м. Луганськ)
5 Генадій Скоропад Сумський державний університет
6 Денис Бабій Нацiональний технічний університет України “Київський полiтехнiчний iнститут”
7 Тетяна Іноземцева Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
8 Вадим Цимбал Вінницький національний технічний університет
9 Олександр Пригорнєв Нацiональний технiчний унiверситет “Харкiвський полiтехнiчний iнститут”
10 Орест Слабій Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
11 Олексій Водка Нацiональний технiчний унiверситету “Харкiвський полiтехнiчний iнститут”

 

На фото: 11 учасників сертифікації, що успішно склали сертифікаційний екзамен та Харжевський В.О. (четвертий справа), к.т.н., доцент кафедри машинознавства ХНУ – один з організаторів, відповідальний за проведення сертифікації SolidWorks.

 

Вітаємо з отриманням статусу сертифікованих спеціалістів SolidWorks та бажаємо подальших творчих успіхів!