Сертифікація–2013

На протязі весняного семестру для студентів факультету інженерної механіки було організовано наукові семінари з підготовки та складання сертифікаційних екзаменів (в режимі on-line) по роботі з системою комп’ютерного моделювання SOLIDWORKS, в результаті чого 37 студентів успішно склали сертифікаційний екзамен CSWA.

Відповідно до домовленостей з компанією SolidWorks Corp.(США), за підтримки авторизованого представника корпорації на території України – компанії «Інтерсед Україна» (м. Київ), наш університет з 2009 року має міжнародний статус Authorized CSWA Provider – провайдер з прийому офіційних сертифікаційних екзаменів SolidWorks, що дозволяє організовувати такі екзамени, зокрема, для студентів, які пройшли відповідну підготовку в університеті.

Вже четвертий рік поспіль, з метою поглиблення вивчення системи SolidWorks, в березні поточного року при факультеті інженерної механіки були організовані курси з підготовки студентів до складання сертифікаційного екзамену SolidWorks на отримання міжнародного сертифікату – Certified SolidWorks Associate (CSWA).

На протязі 3 місяців, під керівництвом к.т.н., доц. кафедри машинознавства Харжевського В.О., студенти факультету проходили розширений курс SolidWorks, що включав у себе:

  • розширені можливості системи SolidWorks для створення складної геометрії;
  • опрацювання літератури, що рекомендована корпорацією SolidWorks для підготовки до складання сертифікаційних екзаменів CSWA.
  • поглиблене вивчення можливостей SolidWorks у створенні креслень за вітчизняними стандартами;
  • робота зі складними зборками;
  • особливості розрахунку на міцність за допомогою SolidWorks Simulation. Особливості проведення оптимізації конструкцій відповідно до проведених розрахунків на міцність.
  • теоретична підготовка відповідно до вимог, що пред’являються до спеціаліста рівня Certified SolidWorks Associate (CSWA).

 

Список студентів, що успішно пройшли сертифікацію:

Прізвище, ім’я Напрямок підготовки
1 Аулов Євгеній Машинобудування
2 Базюк Михайло Машинобудування
3 Галицький Іван Інженерна механіка
4 Гуменний Віталій Машинобудування
5 Декалюк Дмитро Зварювання
6 Єленков Богдан Інженерна механіка
7 Коваль Єгор Електромеханіка
8 Козюко Станіслав Інженерна механіка
9 Коротун Віталій Охорона праці
10 Кухарчук Олександр Машинобудування
11 Літвінов Денис Зварювання
12 Лісова Марія Машинобудування
13 Мазур Сергій Інженерна механіка
14 Майдан Юрій Машинобудування
15 Мельник Валентин Інженерна механіка
16 Мельник Віктор Машинобудування
17 Мокрицька Мар’яна Інженерна механіка
18 Мукосій Ігор Зварювання
19 Неменьша Ольга Інженерна механіка
20 Несвіт Григорій Інженерна механіка
21 Олійник Сергій Інженерна механіка
22 Онищук Олександр Інженерна механіка
23 Островський Станіслав Зварювання
24 Охота Віта Інженерна механіка
25 Паламар Андрій Зварювання
26 Побережний Артур Інженерна механіка
27 Поліченко Юрій Інженерна механіка
28 Попова Марія Машинобудування
29 Рагульський Руслан Інженерна механіка
30 Решетник Андрій Електромеханіка
31 Рибчинська Анастасія Інженерна механіка
32 Ромшин Олександр Інженерна механіка
33 Сіньков Олексій Електромеханіка
34 Ткачук (Гороховська) І. Інженерна механіка
35 Ткачук Катерина Інженерна механіка
36 Чернецький Володимир Машинобудування
37 Якобчук Вадим Машинобудування

 

27 липня 2013 року в конференц-залі Хмельницького національного університету відбулось урочисте вручення сертифікатів студентам факультету, що успішно пройшли сертифікацію.

Сертифікат CSWA студентам факультету вручає голова Національного комітету з машинознавства Міжнародної федерації IFToMM, голова спеціалізованої Вченої Ради з захисту кандидатських та докторських дисертацій проф., д.т.н. Сілін Радомир Іванович

Грунтовні знання комп’ютерних систем автоматизованого проектування є необхідними для сучасних спеціалістів, оскільки саме за допомогою методів комп’ютерного моделювання проводиться проектування на провідних підприємствах України та світу. І є всі підстави вважати, що в майбутньому ця тенденція тільки посилиться.  Поздоровляємо наших студентів з отриманням стасусу сертифікованих спеціалістів SolidWorks та бажаємо подальших успіхів!