Сертифіковані спеціалісти

Список сертифікованих спеціалістів SOLIDWORKS, які успішно склали екзамен в нашому сертифікаційному центрі

Certified SolidWorks Associate (CSWA)

В центрі SOLIDWORKS проводяться сертифікаційні екзамени для студентів та викладачів факультету інженерної механіки ХНУ, а також студентів та викладачів інших вищих навчальних закладів. Крім того, сертифікаційні екзамени проводяться також для працівників промислових підприємств, зокрема в рамках проведення навчальних курсів (підвищення кваліфікації). З моменту створення навчально-сертифікаційного центру (1 грудня 2009 року), станом на жовтень 2018 року в центрі всього проведено 514 сертифікаційних екзаменів, в результаті яких було видано 445 сертифікатів.

 

Сертифікованих викладачів нашого університету – 17

Студентів факультету інженерної механіки, що пройшли сертифікацію CSWA – 288

Всього викладачів та студентів ХНУ – 305

Сертифікацію також пройшли всього 71 студентів та викладачів з 13 інших вищих навчальних закладів (11 українських, 1 білоруський та 1 російський).

Крім того, у центрі проводяться сертифікаційні екзамени професійного рівня Certified SolidWorks Professional:

CSWP-Core (Solid Modeling Specialist) – твердотільне моделювання, зборки, параметризація;

CSWP-Sheet Metal – робота з листовим металом;

CSWP-Weldments – проектування зварних конструкцій;

CSWP-Surfacing – моделювання поверхнями;

CSWP-Mold Tools – інструменти для ливарних форм;

CSWP-Drawing Tools – професійні інструменти для оформлення креслень;

CSWP-Simulation – професійні інструменти щодо проведення інженерних розрахунків.

 

Загалом, в нашому центрі успішно проведено 14 екзаменів рівня CSWP (за різними напрямками)

 

Викладачі ХНУ, які успішно пройшли сертифікацію CSWA:

  1. Проф. Семенюк М.Ф., Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії
  2. Проф. Олександренко В.П., Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії
  3. Доц. Харжевський В.О., Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії
  4. Доц. Марченко М.В., Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії
  5. Ст. викл. Терещенко В.П., Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії
  6. Викл. Мартинюк А.В., Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії
  7. Проф. Кіницький Я.Т., Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії
  8. Ст. викл. Успалєнко С.В., Кафедра основ проектування
  9. Доц. Підгайчук С.Я., Кафедра основ проектування
  10. Викл. Міняйло П.В., Кафедра основ проектування
  11. Доц. Савицький Ю.В., Технології машинобудування
  12. Викл. Присяжний Л.В., Технології машинобудування
  13. Доц. Горященко С.Л., Кафедра машин та апаратів, електротехнічних та енергетичних систем
  14. Доц. Рудик О.Ю., Кафедра зносостійкості та надійності машин
  15. Викл. Чумаков О.П., Кафедра зносостійкості та надійності машин
  16. Проф. Сорокатий Р.В., Кафедра інформаційних технологій проектування
  17. Ст. викл. Багрій Р.О., Кафедра інформаційних технологій проектування

 

ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ

Студенти, які успішно пройшли сертифікацію CSWA

Сертифікація-2010:

  1. Багрійчук Олексій, Інженерна механіка
  2. Громов Максим, Інженерна механіка
  3. Дзюбій Олексій, Інженерна механіка
  4. Дука Андрій, Машинобудування
  5. Ігнатов Максим, Машинобудування
  6. Кирилюк Вадим, Інженерна механіка
  7. Кирсанов Ярослав, Інженерна механіка
  8. Короц Андрій, Інженерна механіка
  9. Корсун Сергій, Машинобудування
  10. Косткевич Едуард, Зварювання
  11. Лаврентій Юрій, Машинобудування
  12. Лисий Олег, Інженерна механіка
  13. Лімпак Володимир, Інженерна механіка
  14. Межерицький Олександр, Інженерна механіка
  15. Мещишин Андрій, Інженерна механіка
  16. Мисик Сергій, Інженерна механіка
  17. Нікітюк Іван, Машинобудування
  18. Перебейніс Андрій, Інженерна механіка
  19. Поліщук Сергій, Інженерна механіка
  20. Полюх Олександр, Інженерна механіка
  21. Сенчишин Андрій, Зварювання
  22. Сліпак Дмитро, Інженерна механіка
  23. Терешкевич Віктор, Інженерна механіка
  24. Тесля Олександр, Зварювання
  25. Фют Сергій, Інженерна механіка
  26. Хоменко Артем, Інженерна механіка
  27. Члек Євгеній, Машинобудування
  28. Шевчук Валентин, Електромеханіка
  29. Шевчук Максим, Зварювання
  30. Шинкарчук Андрій, Машинобудування
  31. Шрамчук Олександр, Інженерна механіка
  32. Яріш Юрій, Зварювання

 

Сертифікація-2011:

  1. Беркута Олександр, Інженерна механіка
  2. Богусайло Віталій, Машинобудування
  3. Войцехов Костянтин, Інженерна механіка
  4. Герасимчук Богдан, Інженерна механіка
  5. Гордєєв Олексій, Інженерна механіка
  6. Гордієнко Ігор, Інженерна механіка
  7. Гуськевич Андрій, Машинобудування
  8. Деліховський Володимир, Інженерна механіка
  9. Демедюк Роман, Інженерна механіка
  10. Думанський Сергій, Машинобудування
  11. Єленок Сергій, Машинобудування
  12. Заїчко Юрій, Електромеханіка
  13. Зябліцев Леонід, Електромеханіка
  14. Ковальчук Руслан, Машинобудування
  15. Конончук Тарас, Машинобудування
  16. Копицак Олексій, Інженерна механіка
  17. Коротинський Олександр, Інженерна механіка
  18. Кремінський Ігор, Інженерна механіка
  19. Куба Артем, Зварювання
  20. Кудряшов Максим, Інженерна механіка
  21. Кукурудза Віталій, Машинобудування
  22. Мокрота Юрій, Електромеханіка
  23. Мох Ілля, Електромеханіка
  24. Мудь Юрій, Інженерна механіка
  25. Омелечко Олександр, Електромеханіка
  26. Островський В’ячеслав, Машинобудування
  27. Островський Олег, Інженерна механіка
  28. Петельчук Василь, Зварювання
  29. Петручик Руслан, Машинобудування
  30. Поносько Іван, Інженерна механіка
  31. Пробитий Роман, Машинобудування
  32. Процюк Віталій, Машинобудування
  33. Рибчинський Олександр, Машинобудування
  34. Романюк Олександр, Зварювання
  35. Рудик Костянтин, Машинобудування
  36. Савич Віталій, Інженерна механіка
  37. Салайчук Тетяна, Електромеханіка
  38. Семенюк Микола, Інженерна механіка
  39. Сєров Євген, Машинобудування
  40. Сорока Олег, Інженерна механіка
  41. Сучок Валерій, Інженерна механіка
  42. Тихонюк Віталій, Інженерна механіка
  43. Харченко Олексій, Інженерна механіка

 

Сертифікація-2012:

  1. Антонюк Руслан, Інженерна механіка
  2. Бабій Дмитро, Машинобудування
  3. Батожинський Олексій, Зварювання
  4. Бресь Денис, Електромеханіка
  5. Гаюр Антон, Інженерна механіка
  6. Голінка Євгенія, Електромеханіка
  7. Головко Олена, Інженерна механіка
  8. Гоцюк Яна, Зварювання
  9. Григорук Леонід, Електромеханіка
  10. Долгий Павло, Інженерна механіка
  11. Зайонц Богдан, Зварювання
  12. Закала Степан, Машинобудування
  13. Захарчук Юрій, Зварювання
  14. Звоздяк Віктор, Зварювання
  15. Кобилянський Роман, Інженерна механіка
  16. Когун Андрій, Зварювання
  17. Козюк Олександр, Зварювання
  18. Медвідь Богдан, Інженерна механіка
  19. Мукосій Василь, Зварювання
  20. Осипенко Вадим, Інженерна механіка
  21. Радзівон Андрій, Зварювання
  22. Рибачок Олександр, Інженерна механіка
  23. Романюк Михайло, Інженерна механіка
  24. Рудь Віктор, Інженерна механіка
  25. Савко Отілла, Машинобудування
  26. Сорока Олеся, Інженерна механіка
  27. Стецькова Анна, Інженерна механіка
  28. Суха Ірина, Інженерна механіка
  29. Хомич Вадим, Машинобудування
  30. Шунков Павло, Інженерна механіка

 

Сертифікація-2013:

  1. Аулов Євгеній, Машинобудування
  2. Базюк Михайло, Машинобудування
  3. Галицький Іван, Інженерна механіка
  4. Гуменний Віталій, Машинобудування
  5. Декалюк Дмитро, Зварювання
  6. Єленков Богдан, Інженерна механіка
  7. Коваль Єгор, Електромеханіка
  8. Козюко Станіслав, Інженерна механіка
  9. Коротун Віталій, Охорона праці
  10. Кухарчук Олександр, Машинобудування
  11. Літвінов Денис, Зварювання
  12. Лісова Марія, Машинобудування
  13. Мазур Сергій, Інженерна механікаМ
  14. Майдан Юрій, Машинобудування
  15. Мельник Валентин, Інженерна механіка
  16. Мельник Віктор, Машинобудування
  17. Мокрицька Мар’яна, Інженерна механіка
  18. Мукосій Ігор, Зварювання
  19. Неменьша Ольга, Інженерна механіка
  20. Несвіт Григорій, Інженерна механіка
  21. Олійник Сергій, Інженерна механіка
  22. Онищук Олександр, Інженерна механіка
  23. Островський Станіслав, Зварювання
  24. Охота Віта, Інженерна механіка
  25. Паламар Андрій, Зварювання
  26. Побережний Артур, Інженерна механіка
  27. Поліченко Юрій, Інженерна механіка
  28. Попова Марія, Машинобудування
  29. Рагульський Руслан, Інженерна механіка
  30. Решетник Андрій, Електромеханіка
  31. Рибчинська Анастасія, Інженерна механіка
  32. Ромшин Олександр, Інженерна механіка
  33. Сіньков Олексій, Електромеханіка
  34. Ткачук (Гороховська) І., Інженерна механіка
  35. Ткачук Катерина, Інженерна механіка
  36. Чернецький Володимир, Машинобудування
  37. Гуменюк Андрій, Машинобудування
  38. Якобчук Вадим, Машинобудування

 

Сертифікація-2014:

  1. Білогаш Андрій, Машинобудування
  2. Віжановський Сергій, Машинобудування
  3. Гичун Едуард, Машинобудування
  4. Доманський Андрій, Машинобудування
  5. Зінський Станіслав, Машинобудування
  6. Климчук Олександр, Машинобудування
  7. Тичинський Олександр, Машинобудування
  8. Шаповалов Гліб, Машинобудування
  9. Грицина Павло, Інженерна механіка
  10. Джурківський Михайло, Інженерна механіка
  11. Дробітко Павло, Інженерна механіка
  12. Єленков Микола, Інженерна механіка
  13. Жуковський Роман, Інженерна механіка
  14. Казмірчук Олександр, Інженерна механіка
  15. Кметюк Андрій, Інженерна механіка
  16. Кравчук Віталій, Інженерна механіка
  17. Мегіс Олександр, Інженерна механіка
  18. Муляр Артем, Інженерна механіка
  19. Решетник Павло, Інженерна механіка
  20. Сидорова Анна, Інженерна механіка
  21. Сіньковський Роман, Інженерна механіка
  22. Стінський Олександр, Інженерна механіка
  23. Вичавка Максим, Електромеханіка
  24. Двужилов Микола, Електромеханіка
  25. Ксенофонтов Олександр, Електромеханіка
  26. Мельничук Роман, Електромеханіка
  27. Мисюк Роман, Електромеханіка
  28. Панченко Олександр, Електромеханіка
  29. Свінтуховський Олег, Електромеханіка
  30. Цибульник Михайло, Електромеханіка
  31. Щирба Тарас, Електромеханіка
  32. Грановський Василь, Зварювання
  33. Заболотний Василь, Зварювання
  34. Кізима Роман, Зварювання
  35. Кухарський Микола, Зварювання
  36. Лавренюк Сергій, Зварювання
  37. Лєсков Олександр, Зварювання
  38. Тимощук Богдан, Зварювання
  39. Хома Вадим, Зварювання
  40. Шайгородський Олександр, Зварювання
  41. Шпачук Іван, Зварювання

 

Сертифікація-2015:

  1. Антонюк Андрій, Машинобудування
  2. Артемчук Володимир, Зварювання
  3. Бабій Владислав, Зварювання
  4. Базалійський Дмитро, Інженерна механіка
  5. Бойчук Сергій, Машинобудування
  6. Бондарчук Віктор, Зварювання
  7. Варгатий Олексій, Машинобудування
  8. Варцаба Дмитро, Інженерна механіка
  9. Віннічук Василь, Машинобудування
  10. Гаманчук Михайло, Машинобудування
  11. Гарбарук Вадим, Машинобудування
  12. Гіль Оксана, Машинобудування
  13. Гребенюк Богдан, Інженерна механіка
  14. Касприк Вадим, Електромеханіка
  15. Кашапов Олександр, Електромеханіка
  16. Кирилюк Максим, Інженерна механіка
  17. Кирничний Назар, Інженерна механіка
  18. Козачук В’ячеслав, Інженерна механіка
  19. Козлік Олег, Інженерна механіка
  20. Колоднюк Михайло, Зварювання
  21. Кравчук Ігор, Інженерна механіка
  22. Ладунець Вадим, Зварювання
  23. Лесик Сергій, Машинобудування
  24. Лопатін Артем, Інженерна механіка
  25. Мавлютов Вадим, Зварювання
  26. Малий Юрій, Машинобудування
  27. Марченко Євген, Інженерна механіка
  28. Міноцький Євген, Машинобудування
  29. Муляр Андрій, Машинобудування
  30. Поляк Михайло, Машинобудування
  31. Просянецький Андрій, Інженерна механіка
  32. Розвод Михайло, Інженерна механіка
  33. Рудь Феодосій, Інженерна механіка
  34. Свінціцький Антон, Інженерна механіка
  35. Стецюк Володимир, Машинобудування
  36. Сулима Володимир, Машинобудування
  37. Сухотін Дмитро, Машинобудування
  38. Тимченко Ігор, Інженерна механіка
  39. Чорний Олег, Інженерна механіка
  40. Швидкий Руслан, Машинобудування

 

Сертифікація-2016:

  1. Андреєв Олексій, Прикладна механіка
  2. Бартков Микола, Електромеханіка
  3. Бойчак Віталій, Машинобудування
  4. Вовк Тарас, Інженерна механіка
  5. Войтович Богдан, Інженерна механіка
  6. Данко Василь, Машинобудування
  7. Дунець Михайло, Інженерна механіка
  8. Єдалов Сергій, Прикладна механіка
  9. Качур Валерій, Зварювання
  10. Кедрун Володимир, Прикладна механіка
  11. Ковальов Сергій, Інженерна механіка
  12. Кривонюк Вадим, Інженерна механіка
  13. Латківський Валерій, Зварювання
  14. Лемішевський Олександр, Машинобудування
  15. Литвинов Олександр, Електромеханіка
  16. Лівецький Дмитро, Зварювання
  17. Ліщук Андрій, Машинобудування
  18. Маленький Владислав, Машинобудування
  19. Матійко Павло, Машинобудування
  20. Мельник Володимир, Інженерна механіка
  21. Підлісний Тарас, Машинобудування
  22. Плакса Олександр, Машинобудування
  23. Поліщук Андрій, Електромеханіка
  24. Розимборський Борис, Електропобутова техніка
  25. Руснак Нікіта, Машинобудування
  26. Рябець Микола, Зварювання
  27. Свинобойчук Олександр, Машинобудування
  28. Синиця Олександр, Зварювання
  29. Сковбель Віктор, Електропобутова техніка
  30. Сокальський В’ячеслав, Машинобудування
  31. Тадля Сергій, Інженерна механіка
  32. Шаманський Олександр, Прикладна механіка
  33. Шевчук Андрій, Електромеханіка
  34. Ягодін Микола, Машинобудування

 

Сертифікація-2018:

  1. Баришок Олександр, Прикладна механіка
  2. Білоус Костянтин, Галузеве машинобудування
  3. Галкін Владислав, Прикладна механіка
  4. Доскоч Денис, Прикладна механіка
  5. Драч Іван, Галузеве машинобудування
  6. Жвалюк Володимир, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  7. Жеребецький Ярослав, Галузеве машинобудування
  8. Завада Дмитро, Галузеве машинобудуванняКиш
  9. ко Владислав, Інженерна механіка
  10. Крачун Євгеній, Прикладна механіка
  11. Кушнірчук Андрій, Прикладна механіка
  12. Лопачев Олександр, Прикладна механіка
  13. Маншин Олександр, Галузеве машинобудування
  14. Маснюк Вадим, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  15. Машталер Богдан, Прикладна механіка
  16. Мороз Сергій, Прикладна механіка
  17. Музика Вадим, Прикладна механіка
  18. Наставний Сергій, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  19. Олеськов Олексій, Інженерна механіка
  20. Панчишин Богдан, Галузеве машинобудування
  21. Побережний Михайло, Галузеве машинобудування
  22. Поліщук Роман, Зварювання
  23. Ружицький Анатолій, Матеріалознавство
  24. Самсонович Вадим, Матеріалознавство
  25. Семенюк Анатолій, Інженерна механіка
  26. Сігеті Василь, Галузеве машинобудування
  27. Сіньковський Вадим, Інженерна механіка
  28. Ткачук Владислав, Галузеве машинобудування
  29. Фасенко Святослав, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  30. Федак Павло, Галузеве машинобудуванняСертифікація-2018:
  31. Бендій Михайло
  32. Бернацький Володимир
  33. Білько Володимир
  34. Богачук Євген
  35. Ботвін Мирослав
  36. Вжишкевич Дмитро
  37. Дідух Олександр
  38. Дячук Іван
  39. Єрмаков Владислав
  40. Загоруйко Микола
  41. Золюк Богдан
  42. Колинчук Ярослав
  43. Писарук Василь
  44. Потєряєв Олексій
  45. Рибальов Артур
  46. Свінціцький Євген
  47. Скируха Андрій
  48. Сова В’ячеслав
  49. Твердохлібов Михайло
  50. Хрущ Анастасія
  51. Шеремета Олег

Список сертифікованих спеціалістів SOLIDWORKS з інших ВНЗ, що пройшли сертифікацію CSWA в нашому центрі. 

 

Сертифікацію також пройшли всього 71 студентів та викладачів з 13 вищих навчальних закладів(11 українських, 1 білоруський та 1 російський).

 

Білоруський національний технічний університет (Мінськ)

  1. Богуш Ілля

 

Московський державний технічний університет ім. Н. Е. Баумана

  1. Іконніков Євген
  2. Івченков Антон

 

Нацiональний технічний університет України “Київський полiтехнiчний iнститут”

  1. Артем Клавак
  2. Володимир Коренков
  3. Денис Бабій
  4. Позняков Павло (CSWP)
  5. Новак Павло (CSWP)
  6. Мацьківський Олександр
  7. Носенко Андрій
  8. Листовщик Леонід

 

Київський національний університет технології та дизайну

  1. Манойленко Олександр (CSWA, CSWP)
  2. Дворжак Володимир
  3. Іванченко Юрій
  4. Євтушок Сергій
  5. Радчук Юрій
  6. Грищенко Дмитро
  7. Савченко Ігор
  8. Макатора Дмитро
  9. Зубар Аліса
  10. Злотенко Борис
  11. Селученко Денис

 

Сумський державний університет

  1. Сілка Роман
  2. Скоропад Генадій
  3. Кошер Євген
  4. Лугова Світлана
  5. Каплун Ігор
  6. Матвієнко Ольга
  7. Бережний Олександр
  8. Баранова Ірина
  9. Алексенко Ольга
  10. Шишов Ігор
  11. Симоненко Олександр
  12. Криштоп Ігор
  13. Шепеленко Дарья
  14. Карих Анастасия
  15. В’юн Ігор
  16. Либец Олександр
  17. Василенко Євген
  18. Лобуренко Михайло
  19. Карапузов Євген
  20. Кайдаш Віта
  21. Макотренко Дмитро
  22. Ярова Ольга

 

Східноукраїнський національний університет імені В. Даля (м. Луганськ)

  1. Олександр Бова
  2. Латиш Ольга
  3. Ігнатенко Кірілл
  4. Калашник Дмитро
  5. Позняков Станіслав
  6. Бабкін Олександр

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

  1. Тетяна Іноземцева
  2. Третяк Олександр

 

Вінницький національний технічний університет

  1. Вадим Цимбал
  2. Печенкін Павло

 

Нацiональний технiчний унiверситет “Харкiвський полiтехнiчний iнститут”

  1. Олександр Пригорнєв
  2. Олексій Водка
  3. Громукін Сергій
  4. Ігумнова Марія
  5. Марченко Андрій
  6. Мирошниченко Олександр

 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

  1. Орест Слабій
  2. Навороцький Степан
  3. Панчук Анатолій
  4. Черкес Максим
  5. Борин Любомир
  6. Врюкало Віктор
  7. Псюк Микола
  8. Вітвицький Василь

 

Харьківський національний автомобільно-дорожний університет

  1. Приходько Сергій

 

Національний університет водного господарства та природокористування (Рівне)

  1. Гнатюк Дмитро

 

Українська інженерно-педагогічна академія (Харків)

  1. Єфремова Василина